Sevinçler Aile Sitesine Hoş Geldiniz

ŞAHİN SEVİNÇ ALTINORDU BELEDİYESİ BASIN MÜDÜRÜ OLDU

ŞAHİN SEVİNÇ ALTINORDU BELEDİYESİ BASIN MÜDÜRÜ  OLDU

Ordu Milli eğitim Müdürlüğü Basın Halkla İlişkiler işlerini yürüten Şahin Sevinç, Altınordu Belediyesi Basın Halkla İlişkiler Müdürlüğü görevine getirildi.
Güzelordu İlkokulu Müdürlüğü görevnin ardından Ordu Milli Eğitim Müdürlüğü Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü’ne getirilen ve yıllarca bu görevi sürdüren Şahin Sevinç, yeni kurulan Altınordu Belediyesi Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü’ne getirildi.

ŞAHİN SEVİNÇ KİMDİR?
Ordu-Arpaköy doğumlu Sevinç, İlkokulu Arpaköyde bitirdi. Ortaokul ve liseyi Ordu İmam Hatip Lisesi’nde tamamlayan Sevinç, 
Marmara Üniversitesi İlahiyat Fakültesi’nden mezun oldu. 1989 yılında öğretmenliğe başlayan Sevinç, sırayla Ankara Çiğiltepe İlköğretim Okulu, Sivas-Suşehri Yatılı İlköğretim Bölge Okulunda yönetici olarak çalıştı. 1998 yılında Ulubey Anadolu Lisesinde 2005 yılına kadar Okul Müdür Yardımcısı ve Müdür Vekilliği yaptı. 2005 yılında Ordu Güzelordu İlköğetim Okuluna Okul Müdürlüğüne getirildi. 2010 yılında Bayadı Ortaokuluna rotasyonla Okul Müdürü olarak atandı. Sevinç son iki yıldır Ordu Milli Eğitim Müdürlüğü Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü görevini sürdürüyordu. Evli ve 3 çocuk babası olan Sevinç, 15 yıldır TRT muhabirliği de yapıyor. 

HABERİ İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ.

 

Benzer yazılar