Sevinçler Aile Sitesine Hoş Geldiniz

NEDEN SİTE

Saygı ve sevgilerimle…
Bazı aileler, kendi köklerini çok iyi bilirler bazıları ise çok az. Bu site bizim kendi ailemizin tarihi hakkında ne bildiğimizi ortaya çıkarmak ve tarihe bir katkı sağlamak için yapılmıştır.

Bu siteyi hazırlamamda ki en önemli amaçlarından biri uzakta yaşayan aile bireylerine iletişimde yardımcı olmak ve sevinçler Sülalesini tüm dünyaya tanıtmaktır.

Bu sayfada bana bu sayfayı yapmakta neyin ilham verdiği hakkında küçük bir bilgi vereceğim. Bu bilgilerin çoğu yaşayan akrabaların anlattıklarından ve nüfus kütüğü araştırmalarından elde edilmiştir.
Kıymetli dostlar, biliyorum sitemizin daha alması gereken çok mesafesi var ama kervan yolda tamamlanır kabilinden bizde eksiklerimizi zaman içinde gidereceğimize inanıyoruz

Bu siteyi bu hale getirmek için çok gayret gösterdik, gerçekten bir site yapmak sadece grafik ve tasarım işiyle olmuyor bilgi toplamak belge toplamak ve bunu kurgulamak için emek sarf etmek gerekiyor. Biz bunları elimizden geldiğince yapmaya çalıştık, bazen resmi bazen gayri resmi belgelerle sitemize bir şeyler koymaya çalıştık.

Bu dünyaya sevdiğimiz değer verdiğimiz insanların hatıralarını bu sanal aleme taşıyalım, insanların unutulmamasını bu siteye giren gençlerin ecdadından haberi olmasını sağlayalım. Geçmişimize fatihalar okuyalım onları hayırla yad edelim, edelim ki bizim evlatlarımızda bizlere bu şekilde muamele etsin.

Her konuda düşüncelerinizi bekliyoruz, düşüncelerinizi yansıtırken sadece düşüncede kalmasın bize belge ve bilgi desteği verin ki düşünceleriniz ve önerilerinizi hayata geçirebilelim.

Hepinizi sevgi ve saygıyla selamlıyorum..
Şahin SEVİNÇ
İSTEK VE DİLEKLERİNİZ İÇİN…

haber52@hotmail.com